Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

novinky
ŠKODA KODIAQ: tak vypadá uvnitř

Elegantní design interiéru, přístrojová deska se dvěma symetrickými  zónami, vertikální výdechy ventilace, dotykový displej v ušlechtilém  designu připomínajícím sklo. Kokpit je uspořádán logicky a uživatelsky  přívětivě.​

Krátce před světovou premiérou umožňuje česká automobilka nahlédnout do  interiéru modelu ŠKODA KODIAQ. První snímky dokládají, že i v interiéru  sází ŠKODA na moderní, čistý a výrazný designový jazyk. Současně snímky  ukazují vysoké a nekompromisní nároky značky na funkčnost a zpracování.  Nová měřítka stanovuje ŠKODA v oblasti prostornosti – model  KODIAQ nabízí největší zavazadlový prostor ve třídě a na přání bude dodáván i v sedmimístném provedení.

Interiér vozu ŠKODA KODIAQ působí výrazně a robustně a současně vítá  cestující přátelským charakterem. Podobně jako u ostatních modelů  značky ŠKODA je nejen moderní a elegantní, ale odpovídá i požadavkům  kladeným na vůz SUV. Každý detail ukazuje čistotu a preciznost, forma a  funkce jsou ve zřejmém souladu.

Expresivně a  elegantně navržená přístrojová deska sází na přehlednost. Je rozdělena na dvě symetrické zóny určené pro řidiče a spolujezdce.  Výrazné vertikální prvky, jako např. čtyři velké výdechy ventilace,  jsou charakteristickým poznávacím znamením interiéru. Dva prostřední  výdechy obklopují rozměrný displej palubního infotainment systému. Jeho  hrany pokračují v horní části přístrojové desky a tvoří trpézovitý  motiv, připomínající podobný detail na přední kapotě modelu ŠKODA  KODIAQ. Velký displej je navržen v ušlechtilém designu připomínajícím  sklo. Ovládání je Simply Clever, logické a intuitivní. Veškeré ovladače a  funkce jsou snadno dostupné a intuitivně koncipované. Sedadla jsou  vyrobena z kvalitních materiálů a při sezení poskytují řidiči i  spolujezdci vysokou míru pohodlí.

Typickým poznávacím znamením vozů značky ŠKODA je také  nadprůměrná nabídka místa v interiéru, která stanovuje měřítka ve třídě: Konstruktéři modelu KODIAQ dokázali vytěžit z vnějších rozměrů –  délka činí 4,70 metru a šířka 1,88 metru – pro interiér maximum.  Na přání se poprvé nabízí toto SUV dokonce i se třetí řadou sedadel.  Díky možnostem sklápění, podélného posunu zadních sedadel a nastavení  sklonu opěradel se může interiér modelu KODIAQ pružně přizpůsobit  aktuálním přepravním potřebám co do počtu osob i množství zavazadel.  S objemem 720 až 2065 l (při sklopených sedadlech po strop)  nabízí pětimístná ŠKODA KODIAQ největší prostor pro zavazadla ve třídě.

Na přání dodávané prvky, jako je  vyhřívaný věnec volantu, přispívají k vysoké úrovni komfortu. To platí i pro  více než 30 Simply Clever řešení, mj.  ochranu hran dveří,  elektricky ovládanou dětskou pojistku v zadních dveřích nebo opěrky hlavy poskytující oporu při spaní.
Verold Benešov, spol. s r.o. - idatabaze.czOsobní automobily - idatabaze.cz
Cypyright © 2018 Verold Benešov
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky