Aktuální nabídka ojetých vozů

ojeté vozy

Aktuální nabídka ověřených a vyzkoušených ojetých vozů ŠKODA ihned k dodání.

Tyto vozy mají prověřený původ a počet kilometrů.

ER

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Financování a pojištění

Možnosti financování

Protiúčet

Jako protihodnotu na nově vybraný vůz můžete použít Váš současný, ojetý vůz. Nákup i prodej vyřídíte u nás na jednom místě. Potřebné doklady pří nákupu na protiúčet:


technický průkaz

osvědčení o technickém průkazu

osobní doklady - platný občanský průkaz

Leasing a úvěr

Při pořízení vozidla na leasing se klient stává leasingovým nájemcem, platí nájemné – leasingové splátky. Po uplynutí sjednané délky nájmu a ukončení leasingové smlouvy přechází vlastnictví vozidla od leasingové společnosti na klienta. Pořízení vozidla na úvěr znamená splácení určité části ceny vozidla v pravidelných měsíčních splátkách podle splátkového kalendáře.

Výhody úvěrudoba splácení až na 72 měsíců
možnost financování až 100 % z celkové ceny vozu
úvěr na ojeté vozy do 400 000 Kč – není nutné uzavřít havarijní pojištění
úvěr na auto je poskytován až na 10 let staré vozy
úvěr na auto nezatěžuje splátky hodnotou DPH
garance neměnných úvěrových splátek
povinné i havarijní pojištění vozidla je možné zahrnout do měsíčních splátek
úvěru
možnost předčasného doplacení úvěru na auto

Potřebné doklady pro uzavření smlouvy

Soukromá osoba
občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, pas nebo rodný list), u cizinců kopie platného povolení k pobytu

vyplněné základní údaje (formulář) potvrzení o čistém měsíčním příjmu (formulář) nebo daňové přiznání potvrzené od fin. úřadu


Podnikatel
občanský průkaz

vyplněné základní údaje (formulář) a v některých případech daňové přiznání potvrzené od fin. úřadu nebo výkaz o majetku a závazcích, příjmech a výdajích

Právnické osoby(zástupce firmy)
občanský průkaz osoby podepisující smlouvu (případně plná moc k uzavření smlouvy)

vyplněné základní údaje (formulář) a v některých případech výsledky hospodaření (rozvaha, výkaz zisků a ztrát, daňové přiznání potvrzené od finančního úřadu)

Pojištění vozidla

Než s vozem odjedete, nabídneme Vám pojištění vozidla tzv.“povinným ručením“ a havarijním pojištění. V oblasti pojištění spolupracujeme se silnými a kvalitními partnery. Doporučíme Vám pojistné produkty odpovídajícím Vašim potřebám, zajistíme převod bonusů za bezeškodní průběh.

TRENDY WEBSITE BLOCKS

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.


Výkup a zprostředkování prodeje


Váš stávající automobil rádi vykoupíme. Technik přezkouší stav Vašeho vozu a nabídne Vám férovou výkupní cenu kalkulovanou dle ceníků nezávislé profesní organizace. Po zplnomocnění vyřídíme veškeré formality související se změnou vlastníka.
Do komisního prodeje přijímáme vozy všech značek. V ceně za zprostředkování prodeje je základní mytí interiéru i exteriéru, udržování čistoty a provozuschopnosti vozidla.Garance technického stavu a původu


Chcete-li zakoupit ojetý vůz, vyhnout potížím při jeho nákupu a zároveň s jistotou dobré ceny, je nejsnazší obrátit se na nás.
U vozidel pečlivě prověřujeme jich původ a technický stav, provádíme kontrolu servisní knížky, u vozidel Škoda servisní historii. Prověřujeme i rozsah a kvalitu případných provedených oprav, ať již motorických, karosářských nebo jiných.
Proto jsme u vybraných vozů schopni garantovat jak jejich původ, tak i technický stav.
Vybraný vůz můžete vyzkoušet během předváděcí jízdy a celkovou prohlídku vozu vč. podvozku provést s účastí mechanika.

Financování ojetého vozu úvěrem nebo leasingem
pojištění vozidla tzv. “povinným ručením“ a havarijním pojištění
program Škoda PlusDůvěřujte, prověřujeme my… Využijte našeho zázemí a odjeďte bez obav. 

Program Škoda Plus

Program škoda Plus Vám zaručuje, že je koupě ojetého vozu zcela transparentní a bezpečnou záležitostí s možností výhodného financování. 

ŠKODA Plus

ŠKODA Plus je program pro prodej ojetých vozů u certifikovaných prodejců ŠKODA AUTO a.s. Splňujeme náročná kvalitativní kritéria pro prodej ojetých vozů – taková, aby se pro Vás i nákup ojetého vozu stal bezstarostnou a bezpečnou záležitostí bez nemilých překvapení. Pod značkou ŠKODA Plus naleznete nejen vozy ŠKODA, ale i vozy dalších značek, splňujících přísné standardy a nepřesahujících 5 let stáří. Zvláštní kategorií jsou Roční vozy, což jsou vozy ŠKODA do 18ti měsíců stáří, ve stavu nového vozu a s plnou tovární čtyřletou zárukou platnou od data uvedení do provozu.

Nemusí být vždy nové

Pokud si kupujete nový vůz značky ŠKODA, právem očekáváte nejvyšší kvalitu, spolehlivost a bezpečnost. Stejně tak perfektní servis a služby spojené s užíváním vozu. Proč se nespolehnout na tyto výhody i v případě ojetých vozů zakoupených od partnera programu ŠKODA Plus? Všechny vozy zařazené do programu ŠKODA Plus splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání bez obav z neznámého původu nebo špatného technického stavu. Vozy z programu ŠKODA Plus jsou nabízeny s celou řadou zákaznických výhod a především kvalitním servisním zázemím. Aby bylo Vaše rozhodnutí ještě jednodušší, je možné při koupi těchto vozů využít mimořádně příznivých podmínek financování pod značkou ŠKODA Financial Services.

Označení vozu ŠKODA Plus

Kategorie ŠKODA Plus zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří pěti let a splňujících zároveň přísná kvalitativní kritéria. Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu Vám partner programu ŠKODA Plus nabídne řadu dalších výhod.

Zkušební jízda

Projeďte se ve vyhlédnutém voze podle libosti. Zkušební jízda zůstává nejdůležitějším prostředkem jak zjistit, zda Vám vybraný vůz vyhovuje a splňuje všechny Vaše požadavky. Prodejce Vám rád názorně předvede všechny funkce a výbavu vozu. Všechny vozy ŠKODA Plus jsou připraveny k okamžité zkušební jízdě.

ŠKODA Plus - výkup Vašeho vozu

Pokud se rozhodnete pro nový vůz značky ŠKODA nebo vůz z programu ŠKODA Plus, rádi Váš stávající automobil vykoupíme. Vyškolený technik přezkouší stav Vašeho vozu a nabídne Vám férovou výkupní cenu kalkulovanou dle ceníků nezávislé profesní organizace.

ŠKODA Plus - předprodejní příprava vozu               

Všechny vozy v programu ŠKODA Plus prošly důkladnou předprodejní přípravou v plně vybaveném servisu ŠKODA, která prověřila jejich technickou a optickou kvalitu.
Můžete se tak spolehnout, že Váš nový vůz nebude vyžadovat dodatečné nákladné investice.

12 měsíců záruka

Zeptejte se prodejce na 12měsíční záruku pro Váš nový vůz – ta Vás ochrání před neočekávanými výdaji za poruchy vzniklé po převzetí vozu. Její krytí zahrnuje všechny komponenty od motoru po elektroniku.

Atraktivní podmínky financování

Pod značkou ŠKODA Financial Services Vám vždy dokážeme nabídnout individualizované podmínky financování a s vozem tak můžete odjet ihned i bez potřebné hotovosti. Volba mezi leasingem s nízkými měsíčními splátkami a flexibilní koncovou splátkou nebo úvěrem je pouze na Vás.

Výhodné pojištění vozu 

Díky značkovým pojistným produktům od partnerů se Vám otevírají široké možnosti, jak chránit sebe i Váš vůz. Vše lze samozřejmě zajistit přímo při koupi vozu bez zbytečných průtahů.

Doživotní záruka mobility na vozy ŠKODA Plus

Se zárukou mobility si můžete být jistí, že vždy dosáhnete svého cíle. V případě poruchy zajistíme náhradní vozidlo, resp. odtah do nejbližšího servisu. Záruka mobility Vám bude v případě provádění předepsaných servisních inspekcí u autorizovaných servisních partnerů ŠKODA automaticky prodlužována.

Certifikát vozu


K vozidlu zakoupenému v rámci programu ŠKODA Plus obdržíte certifikát osvědčující, že:
- vozidlo není k datu vydání certifikátu evidováno jako odcizené v ČR
- vozidlo, jednoznačně určené svým identifikačním číslem (VIN), odpovídá - uvedenému roku výroby
- identifikační číslo vozidla (VIN) neobsahuje nepovolené znaky a odpovídá - deklarované značce vozidla
- vozidlo splňuje všechny technické požadavky a standardy ŠKODA Plus

Vyřízení veškerých formalit

Pro usnadnění Vašeho života a úsporu času Vám nabídneme možnost vyřízení veškerých formalit spojených s nákupem nebo prodejem vozu. Vy si jen vyberete vůz a v dohodnutý termín odjedete bez nutnosti navštěvovat úřady.

Roční kontrola zdarma

Momentem prodeje naše péče o Vás zdaleka nekončí. Využijte možnost přijet po jednom roce od prodeje vozu a nechte si jej důkladně zkontrolovat –to Vám zaručí další porci bezstarostných kilometrů za volantem.

Co znamená označení vozu ŠKODA Plus roční vozy

Velmi mladé ojeté vozy ŠKODA v perfektním stavu – to jsou ŠKODA Plus Roční vozy. Zakoupením Ročního vozu získáte jistotu, že bude odpovídat nejvyšším požadavkům, a že se z tohoto rozhodnutí budete těšit ještě dlouhou dobu.

Nad rámec programu ŠKODA Plus získáte: vozy mladší 18 měsíců

Pokud hledáte vůz takřka na úrovni nového, jen do něj nechcete tolik investovat nebo má být vstupem do světa automobilů – pak máme právě pro Vás výbornou nabídku těchto mladých vozů: jsou jako nové, jen levnější.

Nad rámec programu ŠKODA Plus získáte: najeto do 30 000 km

Takřka nový vůz nejen datem výroby, ale i počtem ujetých kilometrů. Můžete si být jisti, že vozy této kategorie jsou skutečně na začátku své životnosti a čeká Vás s nimi ještě velká porce kilometrů.

Nad rámec programu ŠKODA Plus získáte: tovární záruka ŠKODA AUTO

Zásadní rozdíl mezi novým a ojetým vozem je v záruce – většinou již záruka výrobce na ojetý vůz není nebo z ní zbývá jen několik měsíců. Ne však u vozů z programu ŠKODA Plus Roční vozy, ty mají 5 letou tovární záruku od ŠKODA AUTO platnou od data uvedení do provozu – Vaše jistota je tedy dokonalá. Záruka výměny vozu.

TRENDY WEBSITE BLOCKS

Choose from the large selection pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, slider, responsive image gallery with, parallax scrolling, sticky header and more.

TELEFONNÍ KONTAKT

PRODEJ NV
+420 317 711 310
SERVIS
+420 317 711 210
NÁHRADNÍ DÍLY
+420 317 726 668

KONTAKT

Email: info@veroldbenesov.cz
Telefon: +420 317 711 710
Červené Vršky 1490, 256 01 Benešov

IČO: 475 34 826
DIČ: CZ475 34 826
KB Benešov Č.Ú. 20207121/100

© Copyright 2018 Verold Benešov - All Rights Reserved
Společnost Verold Benešov spol. s r.o. je zapsána v OR vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 16034